Çivi Büyüsü ile Aşık Etme

Aşk için kullanılan büyüler çok çeşitlidir. Aşk büyüsü ile kısa zamanda nasibinizi bulacak ve o kişi ile mutlu bir birliktelik yaşayacaksınızdır. Fakat büyü yöntemi kullanıldığında kişi tamamen büyünün etkisi altında olduğu için sizi sevecektir. Yani kişinin gerçek duyguları değildir bunlar. Bu yüzden de büyü ile sadece geçici olarak sevdiğiniz kişiye kavuşursunuz ve gerçek bir aşk yaşayamazsınız. Dinimize göre de büyü yöntemi haram kılınmıştır ve insanlara yasaklanmıştır. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka Allah tarafından cezalandırılacaklardır. Bu yüzden çivi büyüsü ile aşık etme gibi yöntemleri denemeyi tercih etmemelisiniz. Bizlerde bu yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz.

Çivi Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Uygulanır

Çivi büyüsü çok kuvvetli bir büyü olduğu için uygulanması sırasında kişilerin mutlaka dikkatli olmaları gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde sizde büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde birkaç tane çivi üzerine büyülü sözcükler okunur ve bu çiviler bir tahta üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi okunarak çakılır. Daha sonra bu tahtanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir.  Çivi büyüsü ile aşık etme ancak bu şekilde gerçekleşmektedir. Bu büyü gerçekleştirildikten sonra kişi büyünün etkisi altına girecektir ve sadece büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır.

Çivi Büyüsü ile Aşık Etme Etkileri

Çivi büyüsü uygulandıktan kısa bir süre sonra kişi kendi iradesini kaybeder tamamen büyünün istediği gibi sizi düşünmeye başlar. Kısa zamanda size duygularını açar ve sizinle mutlu bir birlikteliğe başlar. Bu büyü tesiri sürdüğü süreç kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Bu yüzden çivi büyüsü ile aşık etme tesir süresine dikkat etmelisiniz ve mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Aksi bir durumda büyünün tesir süresinin bitmesi ile birlikte kişi de büyünün etkisi altından çıkacak ve size olan duygularını kaybedecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce büyünün tekrar edilmesine dikkat etmelisiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 13077 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
22 Hayır

“Çivi Büyüsü ile Aşık Etme” için 2 yorum var.

  1. Ben 35 yaşına geldim hala da bekarım diye üzülüp duruyodum kimi istesem beni istemezdi artık öyle çok sıkıldıydımki arkdaşlarım hep evli çocukları var bende kıskanıyodum benmde bi yuvam olsun istedim durdum sonra benim annem bana arkadaşının bi kızının resmini gösterdi kız çok güzel bi içim su bi anda vuruldum canlı da görmedim halbuki ama napayım çok sevdim çok güzel bi kızdı annem bu arkadaşına gidip kızınla konuş biizmkileri taıştıralım demiş kız da tamam demiş bi gün çay bahçesi,ne gittik kız böyle süslü püslü giyinmiş dikkat çekiyor herkesler ona bakıyor oturduk dedim çay ver abim bize kız atladı yok ben mokka istiyorum o neyse artık dedim bu kız beni aşacak gibi ama çok da güzeldi gönlümü kaptırdım bikere dedim bu sefer olacak sonra kızla başbaşa bıraktılar bizi başladık konuşmaya kızın gözü yükseklerde hep anlatıp durur bana işimi sordu etti bişeyler soruyo filan cevap veremedim kız bana sen ne cahilsin demesinmi beynimden vurulmuşa döndüm beni beğenmedi neymiş mokkayı bile bilmiyomuşum çay dururken oneki yani kız kalktı gitti annesiyle haber yollatmış olmaz bunla diye bende işi inada bindirdim olacak allah olacak kızın peşinden koştum durdum ama yok allah istmeiyoda istemiyo. Artık o kdar kötü oldum ki anam geldi bigün kalk gidiyoz dedi anan nereye dedim bi hoca adı verdi medyum burak diye bi hoca kızı alacak kalk dedi. Anama dedim nası alacak medyum halledecekmiş neyse gittik bakam medyuma durumu anlattık bize aşık etme celbi yapıverdi bir iki haftaya kadar da bu celb etki ediyomuş kız beni sevecekmş dedim hadi bakalım sever inşallah baktım gerçekten bir iki hafta sonra kız gelmiş bizim kapıya benle konuşacak dedim tamam konuşalım. Bni seviyormuş hata yapmış filan filan dedim hah şöyle gördünmü beğenmediğin adamın kapısındasın bende fırsat bu fırsat hemen anamı aldım kızı istemey gittim şimdi nişanıyız valla iyiki celb yaptırmışız yoksa ohoo bu kız hayatta beni istemez beğenmezdi ama şimdi bu celb sayesinde parmağında yüzük nişanlıyız. İyiki anamın aklına bu gelmiş de iyiki bu celbi yaptırmşımız. buraya aramak isteyen olursa ben gii sevdiğine kavuşmak isteyen olursa arasın valla şak diye işiniz çözülür. Ben normal da inanmazdm etmezdim böyle şylere ama oluyomuş işte bu celb olmasa kızla hayatta nişanlaamazdık. Anam sadece arada bi medyuma gidip bu celbin işte süresini uzattırıyormuş evlenene kadar böyle yapcakmışız yoksa kız bu celbin etkisini çıkıp normal davranır beni istemezmiş ondan sürekli celbi yeniletiriz ki etkisi devam etsin kız beni sevsin de evlenelim evlendikten sonra ZATEN Geri dönüş olmaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir