Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Özellikle bir çok kişinin ayrılık olarak bildiği ve diğer adı ile ayırma büyüsü diye geçen büyü hakkında merak ettikleriniz bu yazımızda sizlerle.

 

Büyülerin yapım şekilleri birbirlerinden farklıdır. Bu yapım şekillerine göre güçleri ve tesir süreleri de gene farklılık göstermektedir. Ayrılık büyüsü güçlü bir kara büyüdür. Bu büyünün yapımında üç harflilerden yararlanılır ve büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine tesir etmesi sağlanır. Bu yüzden ayrılık büyüsünü gücü çok büyüktür ve tehlikeli bir büyüdür. Bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekir. Kişiler kendileri bu büyüyü yapmaya kalktıklarında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşabilirler. Bu büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişileri birbirlerinden ayırabilirsiniz. Kısa sürede etki ettiği için amacınıza da ulaşacaksınızdır.

Ayrılık Büyüsünün Yapım Şekli

Ayrılık büyüsü gibi güçlü büyüler için medyuma gittiğiniz de medyum bir muska hazırlayacaktır. Bu muska tılsımlı sözcükler söylenerek hazırlanır. Daha sora muskayı kapatmak için üç harflilerden yardım alınır. Bu büyülü muskanın mutlaka ayrılmasını istediğiniz kişilerin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde muska bulunur ya da açılır ise kısa sürede büyünün etkileri geçecektir. Bu yüzden muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Muska kişilere yakın olduğu sürece etkilerini yavaş yavaş göstermeye başlayacaktır. Kişiler artık muskanın etkisi ile birbirlerine kötü davranmaya başlarlar ve en ufak şeyde kavga edeceklerdir. Zaman içerişinde bu kavgalar büyür ve ayrılık büyüsü amacınıza ulaşmanızı sağlar. Bu büyü kişilerin iradeleri ile hareket etmelerini önler. Artık kişiler tamamen büyünün etkisi altında kalarak hareket etmeye, davranışlarını sergilemeye başlayacaklardır.

Ayrılık Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Ayrılık büyüsü çok etkili bir büyü olsa bile belli bir süre boyunca kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Bu süre sona erdiğinde ise kişiler eski davranışlarına ve normal hayatlarına kaldıkları yerden devam etmeye başlarlar. Bu yüzden de kısa sürede birbirlerini gene sevecek ve geri döneceklerdir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayırma büyüsü tekrar aynı medyuma gidilerek bir muska daha yazılarak yeniletilir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesi sağlanacaktır.

 

Ayrılık büyüsü ile benzer bir büyüde soğutma büyüsü ve yine merak edenler sitemizde bulunan bu yazıyıda okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 9911 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

34 Evet
36 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir