Medyumlar

 

Medyumlar

Medyumluk

Medyumluk vasfıyla bu işi yapan sitelerinde yüzde yüz kesin ve garantili sonuçlardan bahseden ilmi ve bilgiyi nereden aldığı belirsiz bugün medyum a yarın medyum b olan birçok değişik isimle sayısız siteleri olan bu tarz kişilerden uzak durun bu insanlar tarafından duyguları ve paraları dolandırılmış onca insan varki ve hemen hemende hepsinin derltleri aynı insanların çaresizliğini bu insanları seçmeniz aslında çokta zor değil.

Gerçek Medyumlar

Ne yazıkki halıkımız daha tam olarak medyumluk faliyetinin tam olarak ne olduğunu bile bilmediği için her medyumum diyene inanmakta ve güvenmektedir.Bugün fal bakan insanda üfürükcü hocada medyum demektedir kendine ;medyum demek ruhani alemle temasa geçebilien kişiye denir.İnsanlarla ruhani alem arasında köprü görevi görür ama ne yazıkki bugün medyumluk mesleğüi falcılıkla eşit görülmektedir.

En İyi Medyumlar

Dostlarım sizlere boş vaadlerde bulunan yüzde yüz garantili çözümlerden bahseden bu kişilerden uzak durunuz.Peygamberler dahi konuşurken söze inşallah ile başlarlardı.Bu tarz insanlar sizlerin sorununuzu çözemez sadece sizi biraz daha batağa götürmekle kalırlar.

Ünlülerin Medyumu & Güvenilir Medyumlar dan biri olan Medyum Buraka Ulaşmak İçin Hemen İletişim Sayfamızı Ziyaret Ediniz.

“Medyumlar” için 1 yorum var.

  1. Hocam çok teşekkür ederim sayende yuvam kurtuldu olmaz denilen işi oldurdun en iyi medyum hoca sensin Burak hocam kocam be dersem onu yapıyor birşey isteyeceğim diye ağzımın içine bakıyor en kısa sürede ziyaretine geleceğiz eşiöls beraber Allah’a emanet olun hocan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir