Etkili Soğutma Büyüsü – Belirtileri ve Nasıl Bozulur ?

Günümüzde hemen hemen bir çok büyü çeşidi ve belirtileri mevcuttur. Bu konuda Genellikle Ya sevgili veya eş üzerine yapılır bunun belirtileri ve çözümü adına sizlere bilgiler vereceğiz.

 

Soğutma Büyüsü Belirtileri

Soğutma büyüsü yapılan kişide genellikle sebepsiz bir soğukluk ve ilgisizlik başlar, durduk yere kavgalar çıkar ve iletişim kurmak artız zorlaşmaya başlar. Aynı zamanda anlamsız tartışmalar yüzünden sürekli gergin bir ortam oluşur. Bir süre sonunda ise bu ayrılmaya kadar gidebilir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur ?

Genellikle bu gibi durumlarda farkedildiği an itibari ile uzman bir medyuma başvurup etkili bir şekilde bozulması sağlanabilir. Erken farkedilmesi ve önlem alınması ile birlikte çok daha etkili ve kısa sürede sonuç almak mümkündür. Bazı durumlarda bu konuda farklı büyüler yapıldığı da olabilir bunun için en güzel yöntem alanında uzman medyum yardımı ile bunu tespit edip çözüm sağlayabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü

Büyüler genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşabilmek için denedikleri yöntemlerden biridir. Fakat farklı amaçlar için de büyü yöntemi denenmektedir. Büyü yöntemini soğutma için de insanlar sık sık kullanmaktadırlar. Kişileri sevdikleri insana ya da eşinden soğutmak için bu yöntemler kullanılabilir. Soğutma büyüsü çok güçlü büyülerden biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra artık çitin arası bozulmaya başlayacak ve kısa süre içerisinde kişiler ayrılma kararı alacaklardır. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir büyü yöntemidir. Bu yöntem ile istediğiniz çiftin ayrılmasına sebep olabilirsiniz. Soğutma büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde tesir etmektedir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gitmeden kendi başına kesinlikle bu büyüyü yapmaya kalkmamalıdır. Aksi takdirde kişinin başına olumsuz olaylar gelecektir. Hatta bu büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişilere musallat olma durumu da görülebilmektedir. Soğutma büyüsü için bir muska yazılır ve bu muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün hiçbir etkisi kalmayacaktır. Bu muskanın kaybolmaması ve hiçbir şekilde açılmaması gerekmektedir. Soğutma Büyüsü  yavaş yavaş kişiler üzerinde etkisini göstermeye başladığında artık kişiler birbirlerine karşı soğuk davranmaya başlayacaklardır ve kısa süre içerisinde birbirlerinden nefret edecek duruma geleceklerdir.

Soğutma Büyüsünün Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu büyü de oldukça kuvvetli büyülerden biridir ve uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini göstermektedir. Fakat belli bir süre sonra mutlaka büyünün tesiri sona erecektir. Bu yüzen mutlaka büyünün yenilenmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişinin üzerindeki etkiler devam edecektir. Büyü yeniletilmezse kişi eski davranışlarına geri dönecek ve kısa sürede normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden soğutma büyüsü mutlaka belli bir süre sonra yenilenmelidir. Yenilenme işlemleri için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Soğutma büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kişiler kendileri bu büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalıdırlar. Aksi takdirde olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Bu şekilde büyünün yenilenmesini sağlayarak kişiler üzerindeki etkisinin de kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Soğutma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 47124 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

50 Evet
55 Hayır

“Etkili Soğutma Büyüsü – Belirtileri ve Nasıl Bozulur ?” için 8 yorum var.

  1. Lise yolların dan beri başıma bela olan biri var 3 defa şehir değiştirdim adam resmen gölgem oldu bu adam yüzünden psikolojik tedavi gördüm doğru düzgün çalışamadım her işe girdiğim yere gelip işimden olmama sebep oldu ne zansh biriyle ilişiki yaşayacak olsam bu bir şekilde araya girip İlişkimi bozdu Ne doğru düzgün bir ilişikim ne doğru düzgün bir işim oldu Her gece Allah canımı alması için dua ederdim Bir gün internette gezinirken tesadüfen Burak hocaya ait bir siteye girdimta soruları okudum çok ilgimi çekti kendisiyle iletişime geçtim durumu tüm açıklığıyla İzzaet benimle çok ilgilendi sağ olsun bana that işlemini önerdi yapılabilecek en etkili işlem budur dedi ben de kendisine güvenip cep işlemini yaptırdım bana 15 gün sonra kargoyla Gümüş bir Muska gönderdi 15 ila 90 gün arasında neticeyi alırız dedi ben hiçbir şey yapmadım sadece onu söyledi günlerde kendisine haber verdim okumalar yaptı 70. gününde benim yıllardır beklediğim o şey oldu bu şahıs benden uzaklaştı hala rüyada gibiyim bu insandan kurtulduğuma inanamıyorum Burak hocama bir hayat borçluyum kendisine minnettarım çok teşekkür ederim hocam

  2. Ben Eşimden boşanmak istiyorum.
    Ama yapamıyorum.
    Etkisi görülüyor mu ne zaman dan sonra etkisini göstermeye başlar.

  3. Benimde eski sevgilim başıma beıa öldu ne yapacağımı bilemiyorum lütfen. bana bir yol gösterin.

  4. Merhabalar boşanamıyorum Lütfen yardımcı olun. Eşim beni aldattığı için Evi terk ettim. Aileme geri geldim. Annemlerle anlaştıktan sonra boşanma davası açtım, Ancak benimle boşanmak istemiyor zorluk çıkarıyor. 12 aydır kurtulamadım

  5. Kızımla birlikte geçen gün dışarıya çıkmıştık birden benmim kız bir tedirgin oldu birini gördü. Bi çocuk geldi yanımıza tanıştık ettik felan sonra eve gelince öğrendim bizim kızın sevgilisymiş BİZim kız da okulunu yeni bitirmiş yeni bi işe girmişti olabilir artık evlenme çağı geldi diye düşünüyodum ama sonradan öğrendim çocuk ne üniverste mezunu ne işi var. Kızıma dedim yapma etme bırak bu çocuğu bundan bir halt olmaz ev geçindiremez sana bakamaz baba olamaz. Ama bizim kız dinlemedi tabi bende nasılsa geçicidr diye düşündüm çokda üstlerne gitmedim ah keşke gideymişim aradan bi kaç geçti geçmedi bi baktm kız parmağında yüssükle gelmiş evlenecem ben deyip duruyo. Napıp edip bunların arasını bozmam lazmdı istemeye geldiler dedim iş bulmadan kızı vermem çocuk gitti sonra iş buldu düzgün bir iş değil kafede garsonluk yapıyor ben sana kızımı ne diye veriyim iyice canım sıkıldı bu duruma sonra tekrar karşıma geldiler ben de dedim size kız mız yok kovaldım evden. Kızım bu duruma çok kızdı ama neymiş o seviyormuş herşey para demek değilmiş iyi güzel hoşta yani pra da önemli ama yok anlatamıordum kıza bir şey ben ne diller döktüysem yok arkadaş olmadı en sonunda kız da evden gitti çocukla kaçtı artık bende napayımtmam dedm yeterki kızım eve geri dönseydi başka bişiy istemiyodum. Sonra benim bi komşum var durumu biliyor bana geldi kalk medyuma gidicez celb yaptırcaz dedi. Kndi kızım üstüne celb yaptırmam dedim ama başka da bir çarem yoktuki napayım bende komşunun aklına uygdum celb yaptırmaya gittim medyum burak diye birini tanıyormuş ona götürdü beni kızım evine ger idönsün çocuktan soğusun diye ger idöndürme bi de soğutma celbi yaptırdık napalım bir umut işte diye düşünüyodum o zaman geri geleceğine de pek inanmıyodum açıkçası ama aradan bir hafta geçti geçmedi kız beni aradı anne sen haklıymışsın beni nolur geri kabul et diye ağlıyor ben kulaklarıma inanamadım gerçekten bu celb işe yaramıştı. Kızım kısa zaamnda eve geri döndü o serseri zirzop çocuğuda terk etti şimdi bu celb syaeisnde sadece benim sözünmü dinliyo ben ne dersem onu yapıyo hatta geçen gün seni biriyle tanıştırcam kızım dedim tamam dedi eski kızım olsa anne saçmalama öyle şeymi olur der başımın etini yerdi. Bu celbi iyikide yaptırmışım iyikide komşumun sözünü dinlemişim valla celb yaptırmak isteyenler olursa medyumun numarasınıda vereyim benim gibi olan anneler varsa celble kızlarına kavuşsunlar 05533718994 ben bu numaradan ulaşmıştım medyum buraka sizde arayabilirsiniz gerçekten işinin ehli bi medyum şak diye kızımı eve geri döndürdü onun sayesine bu çocukdan kurtuldum valla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir