Gerçek Medyum

Gerçek Medyum;Gizli ilimler konusunda gerekli bilgi donanıma sahip olmalıdır.Piyasada  “medyum” olarak kendini tanıtan bir çok sahtekar insan vardır.Dikkatli Olunmasında fayda görüyoruz.

Güvenilir Medyum

En iyi Gevenilir Medyum bulmak artık zorlaştı. Sizde vergi levhalı medyumlar ile çalışın.

Gerçek medyuma ulaşmak için hemen iletişime geçiniz.

 

 

 

 

“Gerçek Medyum” için 2 yorum var.

  1. 19 yaşındayım ismimi yazmak istemiyorum internette biriyle tanıştım bi süre böyle devam ettik sonra reelde de görüştük ben çok ısınamadım ve yürümeyeceğini söyledim bu deliye döndü tehditler şantajlar bir türlü kurtulamıyorum 2 gündür siteyi inceliyorum çok inandırıcı geldi banada yardım etmesini istedim hocam celp önerdi bilgileri gönderdim bugün başladı işlemi hazırlamaya umarım şu beladan kurtulurum

  2. arkadaş lar herkese merhaba . bazı forumlar da ve yorumlar da okudugum ve anladıgım kadarıyla medyum burak hoca ya ıslem yaptırmayı dusunen arkadaş lar neden ille de medyum burak hoca nın bu işlem de en iyisi oldugunu merak etmiş , buna ithafen yazıyorum . ben de medyum burak hoca ya ıslem yaptırmıs birisi olarak size kendisini rahatlıkla önerebilirim . neden diye sorcak olur iseniz boy hamaylı denilen işlem havas ilmin de yer almaktadır . ve az cok bilgi si olan birisi bile bunu bilir ki havas ilmi çok ama çok zor bir ilim dir . bu ilim uçsuz bucaksız bir derya deniz gibi olsa da allah a cok sukur olsun ki ülkemiz de cok değerli ve kıymetli insanlar var . medyum burak hoca da bu değer li ve kıymet li insanların başın da geliyor . baska arkadaslar da bahsetmıs ama google gibi bir yer de boy hamaylı yazın ca bile medyum burak hoca nın adı hemen yanın da göründü . malesef son zamanlar da ne oldugu belli olmayan kimligi belirsiz sahte ve sözde medyum hoca lar türe di etraf da . hatta malesef artık baska medyum hocaların adını bile kullanarak bu sekıl de dolandırıcı lık yapan insan lar bile var malesef . ben az kalsın sırf bu yüz den medyum burak hoca da değil de sözde medyum olan aslın da ne oldugu belli olmayan tamamen para avcısı birine denk geldim . allah dan son an da fark ettım de yoksa ben de dolandırılacaktım . hem de kendımı öyle yetıstırmıs bırı olarak görürüm ben kendımı . işte aramız arkadaş lar , siz siz olun ne oldugu belli olmayan sahte sözde medyum hocalara güvenmeyın . bu tarz insanlar sırf kendılerı için çalışır . magdur olsanız da umursamaz . ama medyum burak hoca sürecin en başın dan en son kısmına dek benle ilgilendi durum degerlendırmesı yaptık bir cok kez . ama abartmıyorum her gün aradı son durum ne gelısme varmı felan dedi . ben de malesef stabıl dıyebıldım . bu ara da bunca dolandırıcı ve sahte medyum dan bahsetmişken ben de medyum burak hoca nın kullandıgı şahsi telefon numarası nı buraya yazmak istiyorum , yazıyorum ki sizler de baska birin den korkmayın ve kendı adımlarınız uzerın de durum . 0553 371 89 94 bu numara medyum burak hoca nın telefon numarası dır işte . aramak isteyen asla ama asla cekınmesın . bircok insan neden bunca zaman bunca sene beklemişim diye kendıme kızdım . keşke daha önce yaptırsaymısım bu işlemi de bunca zaman çekmeseymısım bu zorlukları bu eziyeti . ama dedigim gibi geç olsun güç olmasın , teşekkür ederim medyum burak hocam allah sen den razı olsun .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir