Kavuşma Büyüsü

Bu yazımızda ise özellikle kavuşmak istediğiniz kişiler ve kavuşma büyüsü hakkında merak edilenlere yer verdik.

Kavuşma Büyüsü Nedir ?

İnsanlar doğal yöntemleri kullanarak sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında büyü yöntemini kullanarak sevdiklerine kavuşurlar. Aşk büyülerinin gücü ve tesiri çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde bu amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Kavuşma büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Büyünün etkisi altında kalan kişi artık tamamen size karşı hisler beslemeye başlar ve kısa sürede sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyülerin gücü çok büyük olduğunda mutlaka medyuma gidilerek yaptırılması gerekmektedir. Aksi takdirde kişi kendi başına büyü yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerine maruz kalacaktır.

Kavuşma Büyüsünün Yapılışı

Kavuşma büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde kişi üzerine bir aşk muskası yazılır. Bu muska oldukça etkilidir ve kısa süre içerisinde sonuç almanızı sağlar. Kavuşma büyüsü üç harflilerin yardımı ile tamamlanan bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi özgür iradesini kullanamaz hale geldiği için size bağlı olacak ve sizi sevmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Sadece büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kavuşma Büyüsü Tesiri

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkarak hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde artık kişi sizi sevmeyecektir.  Büyünün yeniletme işlemleri için kişinin tekrar aynı medyuma giderek bir muska daha yazdırması gerekir. Bu yeni muskanın eski muska ile mutlaka yer değiştirilmesi gerekir. Büyü ancak bu şekilde yenilenmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra kişinin size karşı olan davranışları değişmeyecek ve sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu birlikteliğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kavuşma büyüsü yeniletildikten sonra da gene mutlaka tesir süresi ara ara kontrol edilmelidir. Büyülerin tesir süresi sona ermeden önce yeniletilme oldukça önemlidir. Aksi takdirde kişi özüne geri dönecektir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Kavuşma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 5313 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
28 Hayır

“Kavuşma Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Ben nişanlıım ile ailelerin ciddi anlaşmazlığı sonucu ayrılmıştım 4 aydırlar görüşmüyordum resmen hayattan Soğumuş ne yapacağını bilemez bi haldeyken 2 farklı medyuma gidip dolandırıldım bu işlerden umudumu kesmişken bir arkadaşım bana medyum Burak hocayı önerdi ben açıkçası diğerleri gibi beni dolandıracağım düşünüyordum ama son kez denemek istedim Öncelikle kendisi çok sıcakkanlı çok babacan çok düzgün bir insan sağ olsun benimle çok ilgilendi kendisi bana işlem olarak harmura aşk celbi önerdi Süresi başlangıçta bana çok uzun gelmişti lakin hocamın da söylediği gibi etkili işlemler genelde uzun sürede oluyor yani sabır gerekli işlemi 2 hafea gibi bi sürede hazırlayıp gönderdi Benim yapmam gereken pek bir şey yoktu sadece kolyeyi üzerine taşacak hocama dua günleri hatırlatacaktım oda okuma yapacaktı dediklerini yaptım şükürler olsun 73 gündü hiç unutmuyorum ilk iletişimi kurdığınuzda süre. bitmedende eskisinden çok daha iyi olduk ailelerde sorun çıkarmıyor Hatta ne istersek yapıyorlar şu an düğün günümüzü konuşuyoruz Rabbim nasip ederse en kısa sürede evlenmeyi düşünüyoruz Burak hocama ne kadar minnettarım anlatamam bu iş olacaksa onun sayesinde olacak herkesi burak hocamı öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir