Boy Hamaylı

Havas ilmiyle hazırlanan muska benzeri bir yapısı olan tılsım çeşididir. İstenilen Tüm amaçlar doğrultusunda hazırlanan hamaylı kullanımı da kolaydır. Hamaylı yapım süresi 10 gündür. Hamaylı bekleme süresi 15-60 gün arasındadır. Peki Boy Hamaylı nedir ve nasıl etki eder ? Bir çok kişi özellikle Hamaylı Muskası hakkında bilgi sahibi değildir ve bizlerde bu konuda Medyum Burak ailesi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Hamaylı Nasıl Etki Eder ?

Hamaylı yaptırdığınız amaç doğrultusunda etki etme durumuna sahiptir. Örneğin;aşık etme amaçlı yaptırdınız ? Karşıda ki kişi sizi arayıp sorar ve ilgi gösterir. Evlilik amaçlı yaptırdınız ? Evlilik yapmak için yaptırdığınız kişi adımlar atar. Kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ? kişi sizden soğur ve uzaklaşır. İki kişiyi ayırmak için yaptırdınız ? sevmediğiniz ikişi kişiyi ayırabilirsiniz.

Boy Hamaylı

Hamaylı Günahmıdır ?

Hamaylı rahmani bir işlemdir. Yani dinen sakıncası yoktur.

Hamaylı İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor ?

Ad soyad,doğrum tarihi (gün/ay/yıl),doğum yerleri ve anne isimleri gerekiyor. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız fotoğrafla da çalışma yapılabilir.

Hamaylı Çeşitleri Nelerdir ?

Aşık etme İçin Aşk Hamaylı , Bağlama Hamaylı ,Evlilik Hamaylı ,Kısmet Açma Hamaylı ,Ayırma Hamaylı ,Soğutma Hamaylı ,Dil bağlama Hamaylı olarak bir çok çeşidi vardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Boy Hamaylı
Yazdır
Bu sayfaya 294193 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

156 Evet
159 Hayır

“Boy Hamaylı” için 1.069 yorum var.

  1. Arkadaşlar benim sevdiğim kişi numaranı siliyorum diyetek gitti uzak bölgelerde oturuyoruz karşılaşma şansımızda çok azdı yani. 2 ay ayrı kaldık hiç WhatsApp profıl veya durumunu görmedim bu süreçte bi o kadar da inatçıdır. Hamaylı nın 15. Gününde WhatsApp profil resmi görününce ben şok oldum. Bazen burda arkadaşlar mucize oluyor resmen diye yorum yapıyorlar gerçekten bir mucize oluyor Allah razı olsun hocamdan 60. Gün dolunca bakım yaptırıp yaro kalan ücreti atıcam helal hoş olsun hakkıyla alıyor ücretini

  2. Ben ilk okumamı bu gün yaptım inşallah güzel olucak Rabbimin izni ve hocamın yardımlarıyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir