Tırnak Büyüsü ile Ayrılık

Tırnak Büyüsü

Büyüler kişilerin duygularını ve düşüncelerini  kontrol etmenize yarayan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin duygularını değiştirebilirsiniz. Tırnak büyüsü ile ayrılık için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu büyünün gücü oldukça büyüktür. Bu yüzden kişiler olumsuz yönde büyüden etkilenebilirler. Medyum genellikle bu büyünün yapımı esnasında üç harflileri de kullanmaktadırlar.  Üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese verirler ve bu yüzden kişi daha çok büyüden etkilenmeye başlar. Kısa zaman içerisinde bu büyü ile istediğiniz kişinin sevdiği insandan ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır

Tırnak büyüsünün yapımı için kişiye ait olan bir tırnak parçasına ihtiyaç vardır. Bu tırnak parçası üzerine ayrılık büyüsü gerçekleştirilir. Bu şekilde büyü üç harflilerinde yardımı ile tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra kişi artık büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Tırnak büyüsü ile ayrılık kısa zamanda kişiyi etkisine aldığı için sevdiği insandan soğuyacak ve ayrılma kararı alacaktır. Bu büyü tez zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlar. Büyünün etkisi altına giren kişi artık sevdiği kişiden soğuyacaktır ve ona karşı hep soğuk davranacaktır. Artık en ufak sebeplerden dolayı bile kavga eder duruma gelirler ve kısa zamanda ayrılacaklardır.

Tırnak Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Tırnak büyüsü tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Kişiye ait tırnak üzerine  yapıldığı için büyü tesiri çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde kalır. Fakat belli bir süre sonra büyünün tesir süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa zamanda normal davranışlarına geri döner ve sevdiği kişiye de anında geri dönül yapacaktır. Tırnak büyüsü ile ayrılık tesir yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri ve aynı şekilde büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini göstermeye devam edecektir. Büyü yeniletme işlemlerini kişi kendisi yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi kendi üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Tırnak Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4849 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir