Kuvvetli Ayna Büyüsü

Büyülerin yapılış şekilleri birbirlerinden farklıdır. Ayna büyüsü kuvvetli bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Fakat büyünün yapımı oldukça zor olduğu için mutlaka yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gitmeyip kişi kendi başına internetten okuduğu bilgilere göre büyü yapmaya kalkar ise üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir, ayrıca kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini de üzerine çekecektir. Bu yüzden kuvvetli ayna büyüsü yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyü gerçekleştirildikten sonra kişi size aşık olacak ve hep sizinle birlikte olmak isteyecektir.

Kuvvetli Ayna Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kuvvetli ayna büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde karanlık bir oda içerisinde ayna önüne bir mum yakılır ve tılsımlı sözcükler söylenmeye başlanır. Kişi bu sözcükleri tekrar etmelidir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra karşı taraf büyünün etkisi altına girer ve kendi özgür iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Kişi özgür iradesini kullanamadığı için mantıklı kararlar alamaz ve sürekli olarak büyü nasıl ister ise o şekilde hareket etmeye başlar. Kuvvetli ayna büyüsü ile kişi sürekli olarak gece gündüz demeden sizi düşünmeye başlar. Bu yüzden kısa sürede size karşı duyguları oluşacaktır ve kişi size gelerek bu duygularını dile getirir. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz.

Kuvvetli Ayna Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kuvvetli ayna büyüsü tesir süresi bittikten sonra tüm etkisini kişi üzerinden kaybeder. Kişi yavaş yavaş normal hayatına geri döner ve size karşı bir şey hissetmediğini anlayacağı için sizden ayrılacaktır. Büyünün tesir süresini beklemek yerine büyüyü bozdurabilirsiniz. Büyünün bozulması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Herhangi bir şekilde kişi kendisi büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm enerjisini üzerine çeker ve olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalacaktır. Kuvvetli ayna büyüsü bozulduktan sonra kişi hemen büyünün etkisi altından çıkmaz birkaç gün daha büyünün etkisi ile sersem gibi davranacaktır. Büyünün etkisi tamamen ortadan kalktığında ise hiçbir şey olmamış gibi hayatını yaşamaya devam edecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayna Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 15265 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
30 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir