Acı Biber Büyüsü

Acı Biber Büyüsü Nedir ?

Büyülerin yapım şekilleri birbirlerinden farklıdır ve bu yapım şekillerine göre güçleri de değişmektedir. Bazı büyülerin gücü bu yüzden oldukça büyüktür. Bunlardan biri de acı biber büyüsüdür. Acı biber büyüsü yapımında farklı materyaller kullanıldığı için diğer büyülere göre çok daha iyi ve hızlı bir şekilde kişi üzerinde tesir etmektedir. Bu büyü genel olarak ya çiftleri ayırmak için ya da kişilerin sevdiği insana kavuşabilmesi için yapılmaktadır. Bu büyünün yapımı oldukça zor olduğu için kişilerin mutlaka medyuma giderek büyü yaptırmaları gerekmektedir. Aksi takdirde kişi internetten okuduğu bilgilere bakarak kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden büyüden korunmak için mutlaka medyuma giderek yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Acı Biber Büyüsü Yapım Şekli

Acı biber büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir tas içerisine biberler konulur ve yakılır. Daha sonra bu yakılan biberlerin bir kağıt ya da bez parçası içine alınarak kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde kişi üzerine tesir edecektir. Kişi kısa süre içerisinde büyünün tesiri altına girer ve yapılış amacına göre hareket etmeye başlayacaktır. Acı biber büyüsü ayrılık için yapıldı ise kişi zaman içerisinde eşinden soğumaya başlayacaktır ve kısa sürede kavgalar ederek birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Bu büyü aşk için yapıldı ise kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak ve kısa süre içerisinde size gelerek duygularını açacaktır. Büyü ne amaç ile yapıldıysa kısa süre içerisinde etkilerini kişi üzerinde gösterir.

Biber Büyüsü Tesir Etme Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler eski hayatlarına geri dönerler. Bu yüzden belli bir süre sonra büyülerin mutlaka yenilemeleri gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılık kazanırlar. Acı biber büyüsü yeniletilmesi için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum aynı şekilde büyüyü tekrar ettiğinde ancak büyü kişi üzerinde devamlılık sağlayacaktır. Acı biber büyüsü yenilenmediğinde kişi sizi terkedecektir ve olup biteni de anlayacaktır. Bu yüzden tesir süresine dikkat etmelisiniz.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Biber Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 13759 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
39 Hayır

“Acı Biber Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Merhaba kocam beni kiracısı İle aldatıyor ve haftada 2 gün orada kalıyor siz bana yardım edersiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir