Hızlı ve Etkili Tuz Büyüsü

Etkili Tuz Büyüsü

En etkili bağlama büyüleri arasında yer alan tuz büyüsü tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanmaktadır. Sadece 4 gün içerisinde etki eden tuz büyüsü, gösterişli büyüler arasında yer almaktadır. Tuz büyüsü kötü etkiler vermeyen ak büyüler arasında yer almaktadır. Tuz büyüsü Kafkaslar bölgesinde çıkmış büyülerden birisi olup, gerçekte bu büyüye şor büyüsü de denmektedir. Yaygın olarak Azerbeycan’da aktif olarak kullanılan büyüler arasında yer almaktadır. Tuz büyüsü genel anlamda profesyonel medyumlara ihtiyaç duyulmadan yapılan büyüler arasında yer almakta olup, tılsımlı sözler olmadan kolaylıkla kişiler tek başına uygulayabilir. Fakat belirtmek isteriz ki tuz büyüsü büyü kategorisinde yer aldığı için kesinlikle günahtır ve İslam dininde kabul edilmemektedir.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Tuz büyüsü iki adet bağlamak isteyen kişileri temsil eden oyuncak bebeklerin yapımı ile başlanmaktadır. Yani genel anlamda bu büyüyü yapmak için kadın ve erkeği temsili bebekler yapılır. Yapılan bebeklerde kadını yaparken beyaz kumaş kullanılırken, erkek için ise kırmızı kumaş tercih edilmelidir. Bu büyünün temelini oluşturduğu için farklı renk kumaşlar tercih edilmemesi gerekmektedir. Yapılan bebeklerde temel olan iki bacak iki ayak olsa yeterli olup, farklı ayrıntılara girmeye gerek yoktur. Bebek yapılırken büyüde en önemli detay olarak belirtilen küçük bir poşete azar miktarda tuz koymalı ve bu tuz karın bölgesine yerleştirmelidir. Bu tuz kişinin kalbini simgelemektedir. Tuzun koyulmasının hemen ardından bebek gerekli olan pamuk, bez parçaları gibi maddeler ile hemen kapatılmalıdır. Tuz bebeğin sırt kısmından konulmalıdır.

Tuz büyüsü nasıl yapılır konusunda bir diğer aşama olan gezdirme aşaması aslında yapılan bebeğin gezdirilmesidir. Gezdirme aşamasında bebek kafası dışarda olacak şekilde bağlanmasını istediğiniz kişinin evi, iş yeri gibi mekanlar tanıtılır. Daha sonra ise bebek 14 gün boyunca büyüyü yapan kişi tarafından yanında taşınmalıdır. Bu oldukça önemli olup, 14. Gün tenha bir ortamda akarsuya bırakılmalıdır. Oldukça kolay şekilde yapılan tuz büyüsü etkili olup, hemen etkisini göstermektedir. Bu büyü yapılırken kesinlikle ikinci bir kişiye bahsedilmemesi gerekmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 25468 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
32 Hayır

“Hızlı ve Etkili Tuz Büyüsü” için 1 yorum var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir