Dolunay Büyüsü

Büyüler kişileri tesiri altına alarak onları yönlendirmenizi sağlayan yöntemlerdir. Büyü yöntemleri genelde aşk için çok sık kullanılmaktadır. Dolunay büyüsü de bir aşk büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu büyü çok güçlü etkilere sahip olduğu için kolaylıkla kişinin duygularını kontrol altına alabilirsiniz. Bu büyünün yapımında dolunayın insanlar üzerindeki etkilerinden yararlanılmaktadır. Dolunay  büyüsü etkileri kişi üzerinde çok kısa bir sürede görülür ve kişi kısa sürede büyünün etkisi altına gireceği için size aşık olacaktır. Bu büyü amacınıza kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Dolunay Büyüsünün Yapılış Şekli

Dolunay büyüsü yapılması için dolunay olan bir gece tercih edilir. Dolunay olan bir gece medyum tılsımlı sözcükleri bir su üzerine okur ve üzerine kişiye ait olan bir saçı yakarak büyüyü tamamlar. Bu su büyü yapılan kişiye mutlaka içirilmelidir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başladığında yavaş yavaş kişi sizi düşünmeye başlayacaktır. Özellikle bu düşünceler dolunay olan geceler çok daha yoğun olacaktır ve kişi gene dolunay olan bir gece de size karşı olan duygularını dile getirecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Dolunay büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kişi kısa süre içerisinde size gelecektir.

Dolunay Büyüsünün Tesir Süresi

Dolunay büyüsü belli bir süre boyunca kişi üzerinde etki etmektedir. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi eski hareketlerine geri dönecek ve sizi sevmekten vazgeçerek, terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Gene aynı şekilde büyü tekrar edildiği sürece kişi sizi sevmeye devam edecektir. Sadece dikkat etmeniz gereken büyünü tekrar edilmesini büyünün tesir  süresi sona ermeden önce yapmaktır. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi her şeyin farkına varacağı için tekrarlama işlemini mutlaka önceden yapmış olmanız gerekmektedir. Dolunay büyüsü gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde tekrar edildiğinde kişi gene sizi sevecek ve yanınızda olacaktır. Kişiler büyünün tekrarlanması için işlemleri asla kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 8092 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
32 Hayır

“Dolunay Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Benim gönlümde uzun zamandır sevdiğim bi kız vardı bi türlü ona kavuşamadım kız önce beni sevmiyodu ona elimden gelen herşeyi yaptım ne sürprizler ne hediyeler onu neskahve içmeye götürdüm yüzük bilem aldım kız sonunda beni sevmeye başladı onu nekadar çok sevdiğğimi anladı sonunda artık evlenmek istiyodum hemen anamla babamı aldım koluma kızı istemeye gittik ama mendabur annesi bizi önce kabul etmedi sonra araya aracı soktuk derken sonunda eve kabul etti kızı istedik ama gene kadın kızı bana vemedi neymiş kızını ne doktorlar ne möhendisler istemişde vermemiş banamı vercekmiş bende delirdim tabi kıza kaçalım dedim ama o da annesinin rızası olmadan olmaz dedi ee iyi bari o zaman anneni ikna edelim bi yol bulalım dedim kadın takmş illa da ev isterim ev isterm bide hanfendi vbizle beraber yaşayacak bak bak oldu resmen kadın kendne ev istiyor yav bende napam ya bu sevdadan vazgeçecektim ya da bi yol bulmam lazımdı internetten öyle gezinirken medyum burak hocaya rastladım herkes sevdiğine kavuşmak için bu adama gitmiş dedim bende bi deneyem bakam belki gerçekten işe yarar yani niye olmasınki sonra hemen 0553 3718994 bu numarayı buldum aaradım hocayı vallahide hemen geri döndü sonra bende medyuma gittim dedim hocam benim derdim bu dur ne yapmak lazım beni sevdiğime bi kavuşturuver . medyum bana kayınvalideni aradan çıkartalım yönlendirme celbi yaptıralım dedi bu celbi yaptırınca artık kadın bizimilen uğraşmayacakmş tamam dedim çare olcaksa yapak bu celbi yaptırdık medyum bana bir hafta bekle dedi ama içim içime sığmıyor kızada bişi demedim tabi ben celb yaptırdığımı duysa keser beni bir hafta geçti bi baktım kız beni arıyo annemi ikna ettim gelin gene isteyin beni diyo dedim hayırdır noluyo hemen annemlere haber saldım gene g,ttik kızı istemey kadın sanki gitmiş başak biriyle konuşuyoz bambaşka biri gelmiş oğlum ben seni çok severim huyun suyun iyi helal süt emmişin kızım senindri demesin mi allah dedim dünyalar benim oldu ev mev de istemedi direk verdi kızı hemen medyum burak hocamı aradım vaalla allah senden razı olsun dedim bu celb nası bişiymiş hemen şak diye kaynanayı düzeltti bambaşka biri yaptı inanamadım. Böyle celb yaptırarak siz de sevdiğinize kavuşabilirsiniz ben medyum burak hocadan yardım aldım iyikide ona gitmişim valla iyiki denk gelmş yoksa ben hala ev parası arayacaktım da filan filan o hoo biz hiç kavuşamazdım. Celb sayesinde vballa şak diye sevgilimle evlendim şimdi çok mutluyuz kaynananın da yüzünü ayda yılda bi görüyüorum hiç bizimle uğraşmıyor kadın melek oldu melek resmen medyum burak hocam sağolsun hepsi onun sayesinde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir