Kötülük Büyüsü

Büyüler kişilerin hayatlarını olumsuz yönde etkileyen ve onların güçsüz, savunmasız kalmasına sebep olan bir olaydır. Bu yöntemi kullandığınızda hem kendinize hem de karşı tarafa çok büyük kötülük etmiş olursunuz. Kesinlikle dinimize göre büyü yöntemini kullanmak çok büyük günahtır ve kullanan kişiler cezalandırılacaklardır. Bizler bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Kötülük büyüsü özellikle kişilerin hayatlarını kötü yönde etkilemek için yapılan bir büyüdür. Bu yüzden de bu büyü yöntemi uygulandıktan sonra kişinin yaşamı tam anlamıyla değişecektir.  Büyünün gücü ve tesir etme süresi de oldukça uzun sürmektedir. Güçlü bir büyü olduğu için yapımında mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kötülük Büyüsü Neden Yapılır

Kötülük büyüsü gibi güçlü bir büyü ile rahatlıkla karşı tarafı kontrolünüz altına alabilirsiniz. Özellikle bu büyü yöntemini kullanarak sizi hiç sevmeyen birini kendinize aşık edebilir, kalbini kendinize bağlayabilirsiniz. Ya da kötülük büyüsü ile sevmediğiniz bir kişinin hayatının kötü ve bereketsiz gitmesini sağlayabilirsiniz.  Bu büyü pek çok farklı amaç için kullanılır fakat sonucunda karşı taraf kötü anlamda etkilenmiş olacaktır. Büyünün yapımı için de kişiler kendileri bir şey yapmamalı mutlaka medyuma gitmelilerdir. Büyü gücü büyük olduğu için sizde belli bir süre sonra büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Kötülük Büyüsünün Gücü

Kötülük büyüsü gücü büyük bir büyüdür ve bu büyü kişi üzerinde çok kısa sürede tesirini göstermeye başlar. Büyü ne kadar güçlü olursa olsun belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkili olur. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre geçtikten sonra tekrar edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için gene kişi medyuma gitmelidir.  Kendiniz büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Kötülük büyüsü yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından çıkar eski normal hayatına geri döner ve hayatını yaşayacaktır. Bu yüzden büyünün yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde kişi gene bu büyünün gücüne yenik düşer ve siz nasıl isterseniz o şekilde yaşamaya devam edecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Kötülük Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 7478 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
26 Hayır

“Kötülük Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Benm yakın bi arakdaşım vardı sürekli jherşeyimizi paylaşır konuşurduk bi gün mahalleye bi çocuk taşında ama nası yakışıklı nası yakışıklı herkesin çocuğa dibi düştü tabi biz de iki arkadaş çocuğu konuşup durduk ama öylesine sanki hoşlanmamış gibi yapıyoruz yani ben bir türlü söyleyemedim çocuğa aşık olduğumu sonra bi gün arkadaşım bana geldi çocuğu çok sevdiğini ona açılcağını söyledi bende bişiy diyemedim tabi sonra bunlar sevgili oldular her gün gözümün önünde aşk yaşıyolar o kadar kıskanıyodum ki bişiy yapmam lazım dı nasılsa ayrılırlar diye düşnüüyodum ama aradan biraz zaman geçti çocukla nişan yaptılar ben iyice yıkıldım bir şey de diyemiyorum içten içe çocuğu seviyorum . bigün çocuğa duygularımı açmaya karar verdim onu bana çağırdım nişanlısı ile ilgii bişşiy konuşcam dedim o da inandı geldi sonra ona duygularımı açtım o da şok oldu ama böyle bir şeyin olamyacağını söyledi bir daha asla onunla konuşmamaı söyledi gitmiş arkadaşıma da anlatmış ve şuan benimle konuşmuyorlar onlara o kdar kızdım o kadar sinirlendim ki bişiy yapıp onları ayırmam laızmdı bi gün internette medyum burak hocaya denk geldim onu aradım ve durumu anlattım bunların ayrılması için soğutma celbi yaptırdım. Bu celbi yaptırdıktan sonra aradan bir ay bile geçmemiştiki arkdaşım ağalayarak bana geldi benden özür diledi sen haklıymışsın o yalancıymış sana inanmalıydım dedi çocuk bunu terk etmiş ben başkasını seviyorum demiş. İçimin yağları eridi o an. Sonra çocuk bana aşık olsun diye tekrar medyum burak hocaya gittim bi tane de aşık etme celbi yaptırdım bu celbi yaptırdıktan bir hafta sonra da çocuk bana gelerek aslında seni seviyorum filan dedi celb sayesinde hem onları ayırmş oldum hem de sevdiğim adam kavuşmuş oldum iyi ki de bu celbi yaotırmışım valla yoksa onların evlilikrinide görürdüm bu celb sayesinde şimdi biz nişanlanıyoruz çok mutluyum. Çocuğun sürekli olarak beni sevmesi için sadece arada bi celbin yeniletilmesini sağlıyorum medyuma gidip tekrardan bi celb yaptırıyorum evlenene kadar böyle yapıcam ki arada bi sorun çıkmasın çocuk benden ayrılmasın celbin süresi biterse anında eski haline geri dönermiş medyum bu konuda beni uyardı bu yüzden tesir süresi bitmeden hemen tekrar medyuma gidip celbin yeniletilmesini sağlıyorum celb yaptıracak olan varsa buna dikkat etsin yoksa o kadar çaba işlem boşa gider tesir süresi bitince gene herşey eskisi gibi oluyormuş. Eğer benim gibi durumu oan varsa medyum burak hocaya ulaabilir numarayıda bırakıyorum buraya aramak isteyen olursa işlem yaptırabilirsiniz zaten hemen geri dönüş yapıyor ise işlem için de çok bi ücret almıyor güvenilir biri kendisi 0553 371 8994 arayabiliesiniz bu numrayı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir