Burçlar Aşık Olduğunu Nasıl Belli Eder?

Burçların Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Burçlar insanların karakterlerini etkileyen bir bilim dalı olarak yüzyıllardan beri insanlar üzerinde etki göstermektedir. Astroloji dünyasında her insan diğer insana aşık olabilir. fakat her burcun ilgisini gösterme şekli bir birinden farklıdır. Genel olarak bakmak gerekir ise su ve ateş grubu burçlar duygularını hiçbir şekilde gizlemeden karşısındakine söyleyebilir. Toprak ve havanın aşklarını biraz karşı cinsten gizleme isteği duydukları da bir gerçektir.

Koç Burcu

Koç burcu aşık olduğunda karşısındaki kişiye direkt olarak duygularını açabilir. Eğer koç burcu bir kişiye ilgi duyuyorsa kendisine ilgi duyması için o kişiye hemen aşık olduğunu söyleyebilir. Yavaş davranarak karşıdan bir hareket beklemek ne koç kadınlarının ne de koç erkeklerinin karakterleri arasında değildir.

Boğa Burcu

Kolay bir şekilde karşı cinsten etkilenmeyen boğa burcu sevdiği zaman da tam sever. Aşık olduğunu gizlemeyi tercih eden boğa burçları evlendiklerinde erkek olsun kadın olsun sadık bir eş olurlar. Başkalarını eşlerinden kıskandıkları için özgür ruhlu olan burçlar ile birlikte olmamak boğa burçlarının yararınadır. Boğa burçlarının birine aşık olduklarını anlayabilmek için karşı cinsi kıskanıp kıskanmadığına dikkat edilmelidir.

İkizler Burcu

İkizler burcu aşkını da yaşamı gibi gürültülü yaşamayı sever. Sohbet ederek aşık oldukları kişiyi güldürmeye çalışan ikizler burcu sempatik havaları ile kısa bir süre içinde karşı cinsi kendilerine aşık etmeyi başarabilir. İçlerindeki şeytan tüyü ile kolay bir şekilde sevilen ikizler burcu genellikle zekası ile karşı cinsi çevreleyerek kendisinden vazgeçmesine karşı çıkar. Sarılmayı, dokunarak sevmeyi benimseyen ikizler burcu kendisi ile de konuşulurken göz teması kurulmasını ister.

Yengeç Burcu

Aşırı ilgiden çok hoşlanan yengeç burcu kolay kolay karşı cinse aşık olduğunu söyleyemeyen bir havaya sahiptir. Sevgisini kelimelerinin arasına sıkıştırdığı bazı cümleler ile belli etmeye çalışan yengeç burcu, kalpları her attığında sevdiği kişilere gözlerini çevirerek aşık olduklarını belli ederler. İltifat etmeyi, hediye almayı, jest yapmayı seven yengeç burcunun aşık olduğu yaptığı jestler ile de anlaşılabilir. Fakat yengeç burcuna aşık olan kişi hangi burçtan olursa olsun yengeç burcuna ihanet etmemeli ve sürekli olarak ilgi göstermelidir.

Aslan Burcu

Egosu yüksek olan aslan burçları aşık olduklarında karşısındaki kişiyi etkilemek için kendilerini övmeyi severler. Övdükçe övdükleri gelen aslan burcu genellikle kendilerinden eğitim ve ihtisas oranı yüksek olmayan kişileri seçerler. Aşık olduklarında kimsenin peşinden koşmayı tercih etmeyen aslanlar, ben seçilmem seçerim mantalitesini benimsemişlerdir. Genellikle bir aşkın peşinden koşuyorlarsa o aşkları onlar için hayati bir değer taşımaktadır. Karşı cinsten vazgeçemediklerini anladıklarında aslandan kediye dönüşebilirler.

Başak Burcu

En iyi evlilik yapılacak burçlardan birisi olan başak burcu düzen ve dengeye hayrandır. Kendisi gibi titiz ve temiz kişilere aşık olmayı seçen başak burcu genellikle aşık olduğunda karşı cinsin yaşamında birisi var mı yok mu bu bilgiyi almak ister. Garantici burçlardan birisi olan başak burcu aşık olduğu kişi ile evlenmek ister. Evlenmeyi düşünmeyen partnerlerden de hızlı bir şekilde uzaklaşmayı seçer.

Terazi Burcu

Terazi burcunun aşık olduktan sonra en fazla kur yapan burçlardan birisi olduğu söylenilebilir. Doğal bir çekiciliği bulunan terazi burcunun karşı cinsi cezp etmekte çok da fazla zahmet harcadığı söylenemez. Hoşlandıkları kişilere karşı çok nazik ve kibar olan terazi burçları, yaşamlarına eğer birisi alacaklar ise o kişinin peşinden koşmayı tercih ederler. Yaşamlarında yer almayacak kişilere yaklaşmayı tercih etmeyen terazi burçları genellikle ilişkilerinde ciddiyeti severler. Ciddi davranışlar ile aşkını ilan etti ise karşı cins mutlaka birkaç adım sonra evlilik teklifi beklemesi gerekir.

Akrep Burcu

Akrep burcu insanı duygusal ve kıskanç olduğu için anlamlı bakışlarını her zaman aşık olduğu kişiye karşı çevirir. Tutkulu karakteri ile akrep burcu sevgisini de aşkını da derin yaşar. Tam da kendisine uygun olmayan kişilerin aşklarına cevap vermelerini beklemeden platonik olarak da aşkını yaşayabilir. Sürekli sorgulaması akrep burcunun aşık olduğunu göstermektedir. Sevdiğinin yorulmasını istemeyen, sevdiğinin üzülmesini istemeyen akrep burcu sürekli olarak korumacı olduğunda karşı cinse aşkı anlaşılabilir.

Yay Burcu

Çok fazla aşkını ifşa etmeyi sevmeyen yay burcu kadını ve erkeği, karşı cinsin kendine aşık olmasını sağlamak için ortak aktivitelerde yer almayı ona önerebilir. Ortak aktivitelerde sürekli olarak birlikte olmak yay burcunun aşkını karşı cinse kanıtlaması için ona fırsat verecektir. Romantik hayaller kurmayı çok fazla bilmeyen yay burcu, aşkına karşılık bulamadığında hızlı bir şekilde aşkından vazgeçmeyi seçecektir. Birlikte eğlenmek her zaman yay burcunun en sevdiği aktiviteler arasında yer almaktadır. Yay burcu aşık olduğu kişilere; gezilere gitmeyi, konserlere katılmayı ve tatil yapmayı önerebilir. Yay burcunda en öncelikli konu aşık olduğu kişi ile arkadaşlık da kurabilmektir.

Oğlak Burcu

Eğer sürekli işinden bahseden ve iş bahanesi ile karşı cinse soru soran birisi ortamda varsa, bir oğlak mutlaka aşık olmuş demektir. İlgisini belli edebilmek için sürekli olarak konuşmayı tercih eden oğlak burcu, aşkı çok fazla ciddiye alan burçlardan birisidir. Duygularını çok fazla ifade edemeseler de onların özverileri kısa bir süre içinde karşı cinsin de kendilerine aşık olmasını sağlayacaktır. Genellikle sohbetleri sektör ile ilgili iş üzerinden yaparlar ve aşk cümlelerini iş ile alakalı sözlerinin aralarına koyarak karşı cinsin de kendisine aşık olmasını ve kendisinin de aşık olduğunu anlamasını beklerler.

Kova Burcu

Kova burcu aşk özelliklerinden birisi de aşık olsa da ilgisini belli etmemek için aşkından ölmeyi kabul edecek niteliktedir. Soğuk davranışlar ile kendi aşkını da inkar etmeye kalkışan kova burçları bu davranışları ile genellikle karşı cinsi kaçırabilir. Bağlanmaktan korktukları için soğuk davranışlar içine giren kova burçları karşı cinse zor güvendiklerinden evliliklerini de çok geç yaşlarda zor yaparlar. Aşka teslim olmamak için uzun süre çabaladıkları arkadaşlarının gözünden hiçbir şekilde kaçmaz.

Balık Burcu

Tam anlamıyla aşkın hakkını verdiği söylenilen balık burcu aşık olduğu kişiyi her gördüğünde büyük bir heyecana kapılarak aşkını aşikar edebilir. Hayal dünyasında gezinirken balık burcunun bir kişiye aşık olması o kişinin kendisinden hoşlanıyormuş gibi bir hisse kapılmasına da neden olabilir. Balık burçlarının duygusal zekaları çoğu zaman karşı cinsin kendilerine aşık olduğu konusunda onlara oyun oynayabilir. Bu da balık burcunu üzen aşk konularından birisidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Astroloji
Yazdır
Bu sayfaya 21546 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
33 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir